Кухні - Black Red White мебель

Junona

Junona - сучасні кухні за помірною ціною.

Family Line

Family Line - це сімейні кухні, представлені меблями з сучасними фасадами високої якості.Різноманітність багатофункціональних шафок дає можливість запроектувати зручну і затишну кухню.

Каталог >>Модулі шафок >>

Capital

Фасади з колекції Capital відрізняються сучасним дизайном і матеріалами найвищої якості. Залежно від моделі вони виконані з лакованих плит МДФ, деревини або обклеєної натуральної фанери. Крім простих форм суцільних фасадів, доступні також вітрини з одним із трьох видів скла.
Модулі шафок >>

Traffic

Traffic - це економічна лінійка фасадів, присвячена сучасним кухням. Фасади виконані з плити МДФ, обклеєної плівкою або меблевою ламінованою плитою. Відрізняється багатою палітрою кольорів і обробок - загалом понад 60 кольорів.
Модулі шафок >>

Royal

Якщо в кухні ви не шукаєте екстравагантності, а елегантності і зручності - ця кухня для вас. Вона оригінальна і одночасно випромінює спокій домашнього затишку. Вбудований холодильник, стилізовані пристрої побутової техніки, засклені вітрини - все стильно і гармонійно підібрано.
Модулі шафок>>

Sentima

Sentima - це меблі для клієнтів, які шукають натхнення серед найкращих зразків і одночасно цінують привабливу ціну. Думаючи про них ми приготували лінійку меблів, що складається з 140 шафок, які можна з'єднувати в довільні функціональні системи.

Каталог >> Модулі шафок >>